Fractievoorzitter Remine Alberts wil voorkomen dat bingoliefhebbers gedupeerd raken door het voornemen van de gemeente om de illegale bingo's niet langer te gedogen. In de hoofdstad zijn vijf exploitanten actief. De bingo's trekken veel mensen.
De SP ziet liever dat de organisatoren het veelal hoge prijzengeld beperken. Op die manier kunnen ze voorkomen dat malafide exploitanten zich interesseren voor het spel. Verder moeten ze als het aan de oppositiepartij ligt verplicht een openbare boekhouding bijhouden.
Amsterdam was een van de laatste steden die commerciële bingo gedoogde. De hoofdstad richtte zich de laatste jaren vooral op het uitbannen van illegale casino's. De burgmeester dacht dat er mogelijk een versoepeling zou komen van het beleid ten opzichte van commerciële bingo's, maar nu dat niet blijkt te gebeuren, komt de gemeente in actie.
De exploitanten hebben onlangs een brief gekregen met het verzoek hun activiteiten te staken.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Telfort Sim Only
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Nu bij neckermann.com
Autoverzekering
Vakantie Dagdeals
Win en verras iemand
Boek je zomervakantie
Last minute Gambia
Spectaculinair genieten
Nu € 4 korting op
Winterbanden