De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
8 °C
Z 2
 
files 1
5 km.
euro95
diesel
1,465
1,107
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 7 november
zo 28 sep 2008, 14:33 | lees voor

ME doorzoekt Arnhemse wijk

ARNHEM -  ME'ers doorzoeken zondagmiddag de Arnhemse wijk Malburgen in de hoop sporen te vinden van een dodelijke schietpartij vrijdagavond. Daarbij kwam een 28-jarige Arnhemmer om het leven. De dader is nog voortvluchtig.

De Arnhemmer werd zwaargewond aangetroffen in een flat aan de Huissensestraat. Hij overleed even later aan schotwonden. Het slachtoffer was niet de bewoner van de flat.

De recherche gaat zondagmiddag verder met buurtonderzoek en getuigenverhoor. Volgens buurtbewoners werd de flat, die op de nominatie staat te worden gesloopt, officieel niet meer bewoond. Het gebouw zou volop in gebruik zijn bij drugshandelaren. Het slachtoffer had voor de schietpartij op straat een woordenwisseling met een man.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.
De columnisten van De Telegraaf