De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
10 °C
Z 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 21 november
zo 19 okt 2008, 15:07 | lees voor

Groot aantal brandstichtingen in Alkmaar

ALKMAAR -  Een school, een woonhuis, twee personenauto's en een afvalcontainer vatten zaterdagavond en de daaropvolgende nacht vlam in Alkmaar. In het naastgelegen Akersloot vlogen bovendien twee bedrijfsauto's in brand. De politie maakte zondag bekend dat ze uitgaat van brandstichting.

De drukte voor het Alkmaarse brandweer en politie begon zaterdagavond toen een personenauto aan de Koelmalaan door brand verloren ging. Hetzelfde gebeurde later die nacht aan de Walruskoog in Alkmaar. Ook twee bedrijfswagens aan de Molenlei in Akersloot vielen ten prooi aan vlammen, één ervan brandde geheel uit.

De brandweer moest vervolgens rond 6.00 uur uitrukken voor brandstichting in basisschool de Prinsenhof aan de Tochtwaard. De brand kon in de kiem worden gesmoord. Dat gold niet voor een woonhuis aan de Drechterwaard dat rond dezelfde tijd vrijwel volledig uitbrandde. Opvallend detail is dat het uitgebrande woonhuis direct naast een basisschool ligt.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Kerstgroet aan de Ouderen
Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.
Michael Jackson Shirts