*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-1 °C
NW 2
 
files 29
37 km.
euro95
diesel
1,768
1,476
 
 
vr 24 okt 2008, 08:41 | lees voor

Ook Nederland viert Amerikaanse verkiezingsnacht

ALMERE -  De Amerikaanse verkiezingen volgen hoeft niet perse via de televisie of de radio. In Almere wordt in de nacht van 4 op 5 november de USA Election Night gehouden. Dat maakte de organisatie vrijdag bekend.

Almere is niet de enige plaats waar de uitslagen in de nacht van de verkiezingen op de voet gevolgd worden tijdens een evenement. Debatten met Amerikaanse burgers en Europarlementariërs vullen de avond in Tivoli de Helling in Utrecht.

In de Melkweg in Amsterdam wordt een Presidential Night gehouden met interviews, debatten en optredens. In Groningen vult het toneelstuk 'De Grote Verkiezingsshow' het eerste deel van de avond in de Stadsschouwburg.

In Scheveningen doet journalist Sven Kockelman verslag vanuit het Kürhaus bij de Amerikaanse gemeenschap in Nederland. Ook in Breda wordt uitgebreid aandacht besteed aan de gebeurtenis.

Overal wordt de stemming in de Verenigde Staten nauwgelet in de gaten gehouden. De catering heeft in alle plaatsen een Amerikaans tintje met Amerikaans bier, hot-dogs en hamburgers.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!


Logospel De Telegraaf