*

Zoeken
  Zoeken met  
19.8 °C
ONO 3
 
files 7
3 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 22 nov 2007, 17:38

Gestolen leguanen in plantsoen gedumpt

door onze redactie
Gestolen leguanen in plantsoen gedumpt
Wandelaars in het Willem Alexanderplantsoen in Beverwijk moeten de komende dagen uitkijken voor vallende leguanen. Twee uit kinderboerderij Animalfarm in Beverwijk gestolen leguanen zijn deze week vrijgelaten in het plantsoen

De politie arresteerde donderdagmorgen een verdachte, die de diefstal heeft bekend en heeft aangegeven dat hij de dieren heeft vrijgelaten in het plantsoen. Volgens de gemeente zijn de twee volwassen leguanen van ongeveer 1 meter 40 lang ongevaarlijk. Momenteel is een speurtocht naar de dieren gaande.

Waarschijnlijk hebben ze hun heil in een boom gevonden, aldus de gemeente. Worden de leguanen niet gevonden, dan overleven ze de komende koude nacht waarschijnlijk niet. Sterven de dieren, dan vallen ze uit hun schuilplaats. Het ontbindingsproces van een dergelijk dier levert stankoverlast op, waarschuwt de gemeente.


SNELNIEUWS

Zaterdag 26 mei

Meest gelezen

Telegraaf | Buitenland | Binnenland | Prive | Digitaal | Telesport | OverGeld | Vrouw | DFT | Film en Uitgaan | MijnBedrijf | Reiskrant | Autovisie | Varen |
header image