*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-2 °C
NO 3
 
files 35
30 km.
euro95
diesel
1,768
1,476
 
 
za 13 dec 2008, 09:32 | lees voor

P.C. Hooft op achtste plek wereldstraten

door Richard van de Crommert en Germa Graveland
AMSTERDAM -  Slechts zeven winkelstraten ter wereld zijn chiquer dan de Amsterdamse P.C. Hooftstraat.

Meer dan vijfhonderd winkels in zestien luxe winkelstraten werden beoordeeld door Mystery Shoppers. Rodeo Drive in Beverly Hills kwam als beste uit de bus, Calle Serrano in Madrid als goede nummer twee en Bagdat Avenue in Istanboel staat op nummer drie. De P.C. Hooftstraat staat met een gemiddelde van een 7,5 op de achtste plaats.

Op de aantrekkelijkheid van de winkelstraat scoort de P.C. de een na laagste score, maar in het realiseren van het 'welkom-gevoel' in de winkels valt de P.C. Hooftstraat net buiten de top drie. Vooral over het bedienend personeel is veel lof. Het personeel bleef de hele tijd glimlachen en ook het 'tot ziens' werd niet vergeten. Ook zijn acht op de tien Nederlandse toiletten perfect schoon, terwijl dat in andere winkelstraten niet altijd zo was.

De winkelier van elektronicazaak Boutique is hoogst verbaasd dat zijn straat internationaal zo hoog geëindigd is: "Om heel eerlijk te zijn is de straat de laatste jaren juist achteruitgegaan. Niet wat service betreft, dat staat hier hoog in het vaandel, maar voorheen was de P.C. Hooft een dure straat en dat is niet meer zo."


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!


Logospel De Telegraaf