De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
4 °C
ZW 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 

SNELNIEUWS

Maandag 22 maart
vr 02 jan 2009, 14:08
Gerelateerde artikelen
Geen worst maar kaas voor Luca
De 17-jarige Luca Prins werd...
Ladies and Gentlemen, We Got Her!
Heel Nederland heeft jacht...
| lees voor

Grote zoektocht naar blonde dame

AMSTERDAM -  Heel Nederland maakt jacht op het blonde meisje dat vanochtend op de voorpagina van De Telegraaf prijkte.

Please Wait ...
loading ...
Traditionele nieuwjaarsduik in trek
Foto: Martin Mooij
Foto: Martin Mooij

Uitgelaten rent de jonge vrouw op het strand van Egmond aan Zee richting het ijskoude zeewater voor de traditionele nieuwjaarsduik.

Wie is deze goedlachse dame? Radio 538 heeft een oproep gedaan, GeenStijl wil haar als presentatrice en ook Unox is naarstig op zoek naar haar.

Wie weet wie ze is, mag ons mailen!

6500 bikkels

Maar liefst 6500 bikkels trotseerden hier het zeewater dat een temperatuur had van zes graden, net iets warmer dan de buitentemperatuur van vier graden.

In totaal doken volgens sponsor Unox 21.000 mensen op 48 officiële locaties, ook in het buitenland, het nieuwe jaar in. Het leverde taferelen op, zoals die alleen door Nederlanders kunnen worden bedacht.

Met de klok mee beginnend linksonder: een ’betrokken arts’ duikt in Bussloo een deelnemer achterna om hem te onderzoeken. Twee ’oude dames’ nemen in Scheveningen hun rollator mee. Zelfs in Afghanistan nemen Nederlandse militairen een duik in een opblaasbad. Ook daar wordt afgesloten met erwtensoep.

Ondertussen zoeken aan de kust van Egmond aan Zee twee menselijke haaien het zilte nat op. Ten slotte laat Jort Kelder met Daphne Westerhof van varkensparadijs Het beloofde Varkensland in Amstelveen een varken pootjebaden in Scheveningen. Het drietal is daar om vegetarische erwtensoep te promoten.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter