Ook jagers die een ontheffing hebben voor het doden van watervogels als brandganzen en meerkoeten kunnen weer op deze dieren jagen.
De provincie verbood de jacht op de watervogels door de aanhoudende vorst. De dieren hadden hierdoor minder voedsel en schuilmogelijkheden. Door de dooi is er weer meer voedsel beschikbaar voor de watervogels.
Jagen op wilde eenden mag nog tot 31 januari. Dan sluit het jachtseizoen voor deze dieren. De provincie nam het besluit voor heropenen van de jacht na overleg met verschillende organisaties, zoals bijvoorbeeld de Vogelbescherming en het Faunafonds.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!