*

Zoeken
  Zoeken met  
14.5 °C
ONO 3
 
files 5
2 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 23 jan 2008, 23:26

Nederlands duo wint circusprijs

door onze redactie
Nederlands duo wint circusprijs
De publieksprijs van het internationale Circusfestival in Monte Carlo is toegekend aan het Nederlandse komische illusionistenduo Scott & Muriel. Nooit eerder in de geschiedenis deed een Nederlandse act mee aan het jaarlijkse circusfestival.

Dinsdagavond traden de twee Nederlanders op tijdens het jaarlijkse gala dat traditioneel werd bijgewoond door de Koninklijke familie van het ministaatje. Afgelopen week, tijdens de competitie waaraan 32 acts uit heel de wereld meededen, viel het Nederlandse duo één van de twee staande ovaties van zowel publiek als jury, waarin prinses Stephanie zitting heeft, ten deel. Direct daarna stonden de Nederlanders met een grote foto op de voorpagina van het dagblad Nice Matin die ze uitriep als dé grootste verrassing van het festival.

Het festival in Monte Carlo levert het Nederlandse duo waarschijnlijk een paar interessante deals op. Scott & Muriel hebben al het aanbod gekregen om twee jaar op te treden bij de Amerikaanse Ringling Brothers, het grootste circus ter wereld. Ook het Big Apple Circus is geïnteresseerd in het Nederlandse tweetal. En Henk van der Meyden wil ons mogelijk voor zijn Wereld Kerst Circus in Stuttgart hebben, zeggen de twee komische artiesten die drie jaar geleden al optraden tijdens het Wereld Kerst Circus in het Amsterdamse Carré. Wij zijn vol goede moed.

Het Nederlandse duo brengt een combinatie van slapstick en illusionisme. Acht jaar geleden werd het daarmee wereldkampioen het WK Magic in Lissabon. De jaarlijkse competitie op het belangrijke Circus Festival bestaat sinds 1974. Het circusfestival duurt tot en met zondag.


SNELNIEUWS

Zondag 27 mei

Meest gelezen

Telegraaf | Buitenland | Binnenland | Prive | Digitaal | Telesport | OverGeld | Vrouw | DFT | Film en Uitgaan | MijnBedrijf | Reiskrant | Autovisie | Varen |
header image