*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 10
48 km.
euro95
diesel
1,761
1,465
 
 
za 14 feb 2009, 06:30 | lees voor

Valentijnprijs voor flirtster van 82 jaar

Eric van Straten
HAARLEM -  Niet te hard van stapel lopen, genieten van de verliefdheid en niet met iedere man meteen het bed ingaan. Dat zijn de wijze lessen van de 82-jarige Ans Janssen. De bewoonster van het Reinaldahuis in Haarlem ontving gisteren de Valentijn Award uit handen van presentatrice en Rode Kruisambassadeur Irene Moors.

Flirtster op leeftijd Ans Janssen en Irene Moors. Flirtster op leeftijd Ans Janssen en Irene Moors. Foto: Michel van Bergen
Dat gebeurde tijdens een dating seminar, georganiseerd door vrijwilligers van de Rode Kruis studentendesk uit Amsterdam. Om zich voor te bereiden op Valentijnsdag leek het de studenten een leuk idee om advies over 'old school dating' in te winnen bij de ouderen. Volgens de studenten had mevrouw Janssen de beste tips om te flirten. "Ik was zeventien jaar toen de man waar ik uiteindelijk 53 jaar mee ben getrouwd, verkering met mij wilde. Ik heb de boot afgehouden, wilde nog volop genieten. Toen ik twee jaar later alsnog een relatie met hem kreeg, moest hij voor drie jaar naar Indonesië. In die tijd ben ik lekker uit geweest en heb veel gedanst. Maar heb wel keurig gewacht op mijn grote liefde en heb daar nooit spijt van gehad." Vorig jaar is de partner van mevrouw Janssen overleden. Dat ze alsnog een nieuwe relatie krijgt, sluit ze niet uit. "Natuurlijk kijk ik om mij heen. Een leuke relatie voor de laatste jaren, zou ik best willen."
Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!


Logospel De Telegraaf