*

Zoeken
  Zoeken met  
14.5 °C
ONO 3
 
files 4
1 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 19 apr 2009, 10:15
|
lees voor

Humor bij campagnes Europese verkiezingen

DEN HAAG -  Kiezers kunnen weer heel wat leuke geschenken verwachten bij de campagne voor het Europarlement de komende weken. Een grappig ventilatortje, een condoom met opschrift of een opmerkelijke parkeerschijf? Ze komen eraan.

GroenLinks wil de Europese burgers letterlijk samenbrengen. De partij deelt condooms uit met de tekst 'Ik heb zin in Europese gemeenschap'. De tekst slaat op de slogan van GroenLinks: 'zin in de toekomst'.

Een lichtgevend ventilatortje waarmee je kan schrijven: dat is het geschenk van VVD'er Jules Maaten (VVD), hoewel het Europarlementslid niet zelf herkiesbaar is. Op de ventilator staat de naam van zijn website en 'fan of Europe': een woordspeling met de Engelse aanduiding voor ventilator en supporter. Het koele geschenk bleek al een succes bij een verhit lijsttrekkersdebat afgelopen dinsdag in Brussel.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting