*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-2 °C
NO 2
 
files 51
70 km.
euro95
diesel
1,768
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Donderdag 9 februari
za 17 mei 2008, 07:19

Máxima viert verjaardag

door onze redactie
Máxima viert verjaardag
Prinses Máxima viert vandaag haar 37e verjaardag. Dat doet zij in huiselijke kring met prins Willem-Alexander en haar drie dochters Amalia

Ook enkele familieleden komen langs in Wassenaar, onder wie koningin Beatrix, die gistermiddag terugkeerde van haar driedaags staatsbezoek aan Estland. De Koningin vertelde tijdens het staatsbezoek dat de familie het vandaag rustig houdt en dat het altijd leuk is om op De Eikenhorst te komen. Zij eindigde haar staatsbezoek gisteren op het Estse eiland Saarema.

Voor prinses Máxima was het een veelbewogen jaar. De harde kritiek op haar dubbele paspoort en haar aangevochten speech over de identiteit van Nederland waren ongetwijfeld het meest ingrijpend. Aan haar dubbele paspoort kan ze vanwege Argentijnse wetgeving niets doen en met haar toespraak had ze 'Nederland alleen maar een compliment willen geven'.

Gisteren was de prinses aanwezig bij de prijsuitreiking van de wedstrijd Inspiratie voor Integratie, waarin vrouwelijk talent centraal stond.


Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.

Meest gelezen

Telegraaf | Buitenland | Binnenland | Prive | Digitaal | Telesport | OverGeld | Vrouw | DFT | Film en Uitgaan | MijnBedrijf | Reiskrant | Autovisie | Varen |
Please Wait ...
loading ...