De reden dat het arrestatieteam pas na uren in actie kwam, heeft met zorgvuldigheid te maken, zei de woordvoerster. „We wisten dat er twee kinderen en een vrouw in het huis waren. We hadden geen idee wat die man ging doen. We moesten alles zorgvuldig afwegen. Het duurde een tijd voordat er een geschikt moment werd gevonden om in actie te komen”, aldus de woordvoerster. De politie zegt niet te hebben geweten dat de vrouw gewond in de woning lag.
Op het moment dat de man werd gearresteerd waren twee kinderen van 4 en 8 jaar oud in de woning. Een 36-jarige vrouw lag gewond in een slaapkamer. De vrouw werd met een hoogwerker uit het huis getakeld. „Om haar zo stabiel mogelijk te vervoeren”, legde de woordvoerster uit. Woensdagavond werd gemeld dat de vrouw niet in levensgevaar verkeerde en haar toestand stabiel was. Het is niet bekendgemaakt hoe de vrouw aan haar verwondingen is gekomen.
Volgens buurtbewoners gijzelde de man haar enige tijd. Hij verwondde haar dusdanig dat ze zwaar bloedend uit de woining is gehaald en naar het ziekenhuis is afgevoerd.
De man zit vast.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Telfort Sim Only
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Nu bij neckermann.com
Autoverzekering
Vakantie Dagdeals
Win en verras iemand
Boek je zomervakantie
Last minute Gambia
Spectaculinair genieten
Nu € 4 korting op
Winterbanden