De vrouw reed met haar scootmobiel een liftschacht in nadat de liftdeuren, waar ze per ongeluk tegenaan reed, openschoven. Afgelopen week gebeurde een soortgelijk ongeval in Zwolle. Het 85-jarige slachtoffer liep na de val diverse botbreuken op.
„Bij het ongeval in Nieuwegein zijn de liftdeuren, die op dat moment waren gesloten, uit hun geleiders geschoten en samen met de vrouw en de scootmobiel in de schacht gevallen”, aldus een woordvoerster van de ANBO.
De bond roept woningcorporaties maar ook verenigingen van eigenaren op de liften in hun complexen te controleren en indien nodig maatregelen te nemen. „Wellicht dat voorgenomen onderhoud naar voren kan worden gehaald”, aldus de woordvoerster. „Het moet mogelijk zijn om een verankering op de deuren aan te brengen zodat ze niet open kunnen op het moment dat de lift niet op die betreffende verdieping is. Dat hoeft heus geen tonnen te kosten.”
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Top 3 Samsung +
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Nu bij neckermann.com
Autoverzekering
Vakantie Dagdeals
Win en verras iemand
Boek je zomervakantie
Last minute Gambia
Spectaculinair genieten
Nu € 4 korting op
Winterbanden