*

Zoeken
  Zoeken met  
22.9 °C
NNO 3
 
files 36
43 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 11 aug 2009, 22:25
|
lees voor

Dode vrouw gevonden in Simonshaven

van onze Rotterdamse redactie
Rotterdam -  Op een parkeerplaats bij Simonshaven in de gemeente Bernisse is dinsdagavond het lichaam van een dode vrouw gevonden. Haar man is zwaargewond.

Even na negen uur gisteravond klampte de gewonde man twee voorbijgangers aan bij het parkeerplaatsje, dat bekend staat als hondenuitlaatplaats. Volgens een woordvoerder van het politiekorps Rotterdam-Rijnmond vertelde de man dat hij en zijn vrouw plotseling waren aangevallen door een man, die ineens uit de bosjes sprong toen ze liepen te wandelen. De onbekende man zou de vrouw dusdanig hebben bewerkt, mogelijk met een mes, dat ze daarbij het leven liet. Haar echtgenoot raakte bij de aanval gewond. Hij werd overgebracht naar het Ruwaard van Puttenziekenhuis in het nabijgelegen Spijkenisse.

Volgens de politiezegsman is het nog onduidelijk, of het verhaal van de gewonde man klopt. Er is een uitgebreid onderzoek opgezet, waarbij een groot deel van de omgeving is afgezet. Het parkeerplaatsje ligt vrij afgelegen; er staan vrijwel geen woningen in de buurt.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting