Bijna 70 procent van de ondervraagden zegt ondanks het toenemend aantal gevallen van de Mexicaanse griep in Nederland niet bang te zijn om op het werk het virus op te lopen. Bij bedrijven die zich wel gereed maken voor besmettingen op de werkvloer, zegt bijna een derde van de werknemers de voorzorgsmaatregelen te negeren.
Ruim 30 procent van de ondervraagden is wél bang besmet te worden door één van zijn collega's. Aan het onderzoek hebben zowel werknemers als werkgevers meegedaan.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!