Het meisje woonde de rechtszaak niet bij, maar gaf alleen commentaar aan het Jeugdjournaal. „Ik ga de kinderpsycholoog vertellen wat ik kan, en dat ik niet ben opgegroeid zoals alle andere kinderen”, stelde zij. Laura sprak tegen dat ze twee jaar lang alleen onderweg zou zijn. „Ik doe heel veel landen aan”, legde ze uit. „Ik ben nooit langer dan drie weken op zee. Ik denk dat je op zee ook heel veel sociale contacten legt.”
Het meisje zegt de zorg van staatssecretaris Van Bijsterveldt (Onderwijs) dat zij op de boot niet goed lessen zou kunnen volgen, niet te delen. „Ik zou niet weten waarom niet”, meent zij. „Als ik een serieuze planning maak, moet dat makkelijk kunnen. Ik denk dat ik dan zelfs nog genoeg tijd voor mezelf overhoudt.”
De zeilster gaat de komende maanden gewoon lessen volgen op school. Zij zegt dit „niet erg te vinden, ik vind leren op zich wel leuk.” De hele mediahype rond haar reis betreurt ze. „Ik hou niet zo van media”, stelt ze. „Het was ook nooit mijn opzet om op deze manier in de media te komen.”

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!