Dat zei Brinkman, oud-Almeloër, zaterdag in het programma Ochtendhumeur op Radio Oost. Hij sloot er zelfs een weddenschap op af met de presentatoren. "Als ik eenmaal drink, kan ik niet meer stoppen. Ik ben een van die mensen die als het café sluit, het licht uitdoet. Maar ik ben niet verslaafd. Ik drink voor de gezelligheid."
De PVV'er kreeg eind september ruzie in perscentrum Nieuwspoort in Den Haag omdat hij geen bier meer kreeg van de barman. Daarop zou hij de barman geslagen hebben.
Brinkman heeft spijt betuigd tegenover de barman en gaf toe een alcoholprobleem te hebben. Hij zegt sinds het incident geen druppel te hebben gedronken. Wel ontkende hij dat hij de man heeft geslagen. "Ik heb hem met geen vinger aangeraakt."

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!