Op 31 oktober vorig jaar bracht de politie een bezoek bij de man, omdat een getuige had gezien dat hij met een keukenmes een autoband te lijf ging. Aan een bruine houten kist bij zijn woning troffen de agenten een onthoofde gele kanarie aan, die ondersteboven met zijn pootjes was vastgebonden en flink toegetakeld.
De man verklaarde tegenover de politie dat de kanarie niet meer goed was. „Hij vloog niet meer.” Daarom besloot hij het vogeltje dood te knijpen en daarna te onthoofden. Volgens de officier van justitie was er geen sprake van het uit zijn lijden verlossen. „Dan hang je hem daarna niet op aan een kist.”
Ook de rechter vond het verhaal dat de kanarie vleugellam was niet overtuigend. Ze legde de man een boete op van 420 euro voor de kanariemoord en voor het leksteken van de autoband.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!