*

Zoeken
  Zoeken met  
22.2 °C
ONO 3
 
files 54
72 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 30 okt 2009, 23:43
|
lees voor

CDA: snijden in overheidsbureaucratie

DEN HAAG -  Bij de zoektocht naar miljardenbezuinigingen mag de overheid zelf niet buiten schot blijven. Dat stelde CDA-fractievoorzitter Pieter van Geel vrijdagavond in het tv-programma Pauw&Witteman.

Foto: ANP

Als mogelijke opties noemde hij het verminderen van het aantal departementen, minder Kamerleden en minder bestuurslagen, zoals deelraden. Het kabinet heeft twintig werkgroepen gevraagd uit te zoeken hoe er 35 miljard euro bezuinigd kan worden. In april worden hun resultaten verwacht. De coalitiepartijen CDA, PvdA en ChristenUnie gaven bij de start van de zoektocht al aan dat er geen taboes zijn.

Van Geel benadrukte vrijdag dat als de burger om forse bijdragen wordt gevraagd, het niet zo kan zijn dat de bureaucratie ongemoeid blijft.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting