De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
12 °C
W 4
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,561
1,189
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 20 maart
wo 04 nov 2009, 22:08
| lees voor

Curator vergeet webwinkel

Van een onzer verslaggevers
GRONINGEN -  De online winkel van Update Computers is tot woensdag opengebleven, terwijl het bedrijf met vestigingen in Groningen en Drachten al op 20 oktober failliet is verklaard.

De online winkel van Update Computers is tot woensdag opgebleven, terwijl het bedrijf failliet is verklaard.

De branchevereniging van computerwinkels NLCW is diep verontwaardigd dat curator A. Wiersma (Dorhout Advocaten) al die tijd de site in de lucht heeft gehouden alsof de winkel nog bestaat, terwijl bestellingen onmogelijk meer kunnen worden uitgeleverd. „Een belachelijke zaak,” vindt NLCW-voorziter Sander Vale. „Op die manier worden consumenten volkomen op het verkeerde been gezet.”

Curator Wiersma legt de schuld bij de directeuren van het failliete bedrijf. „Ze hebben me niet gewezen op het bestaan van een webwinkel.” De bestellingen die de afgelopen twee weken zijn gedaan, worden volgens de curator niet uitgeleverd ook al is betaald. Wiersma: „Dat is een beetje sneu natuurlijk.” De curator laat in het midden of mensen die in deze periode hebben betaald, met voorrang hun geld terug krijgen. Hij houdt de mogelijkheid open dat eerst andere kosten zoals die van de curator zelf worden vergoed.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter