Eenden verraden inbreker
Lichamen van moeder en dochter
Arts Millecam weer in opspraak
Doden door gasexplosie Moskou
Pubers opgepakt voor dood Dirk (14)
Sri Lanka belooft sluiting kampen
Panel van hoerenlopers
Vliegverkeer Praag weer op gang
Neushoorntje geboren
Verdachten 'Mumbai' opgepakt
Energiezuinig wonen verplicht
'Jeugdzorg zit zichzelf in de weg'
Schutter Fort Hood voor de rechter
Cuba deelt penisimplantaten uit
Woonflat ontruimd na brand
Doden na explosie mijn China
Mexico zet neef president vast
Experts VS naar Noord-Korea
Chaos op A16 door verkeersongeval
Moordenaar nu advocaat
Prins zwicht voor druk
Willem-Alexander zag bui hangen
Sportief patatje
Beruchte pedo in Brazilië opgepakt
Toch geen pistool aan de bar
Levenslang voor spion voor Cuba
Jacht op winkeldieven geopend
Tientallen arrestaties bij rellen...
Opnieuw autobrand in Apeldoorn
Dit keer wordt hij door een vastgoedbedrijf beschuldigd van onbehoorlijk bestuur als topman van het aan TEG gelieerde bedrijf Grump. Van den Boog hangt een claim van 4,8 miljoen euro boven het hoofd.
Dit wordt bevestigd door een woordvoerder van het vastgoedbedrijf NedVast uit Bodegraven, dat eind vorig jaar voor 4,2 miljoen euro een nieuw hoofdkantoor voor TEG in Hilversum aan Van den Boog (namens Grump) verkocht. Na de koop bleek er echter helemaal geen geld te zijn om het pand te betalen. Volgens NedVast was Van den Boog op de hoogte van de slechte financiële situatie en zette hij desondanks zijn handtekening onder het koopcontract.
"We hebben de heer Van den Boog een dagvaarding gestuurd, samen met zijn TEG-collega's Paul Brinks en Unico Glorie", aldus een zegsman van het vastgoedbedrijf. Ook zijn er beslagen gelegd op privébezittingen van de drie. "We onderzoeken of we nog meer bezittingen in beeld kunnen krijgen."
Volgens Nedvast zijn er diverse vermogensbestanddelen van betrokkenen voor het faillissement van TEG weggesluisd. "Ik stond laatst naast een Ferrari die tot voor kort van Paul Brinks was, en voor nul euro van eigenaar is gewisseld. Hetzelfde geldt voor zijn persoonlijke vennootschap MMI. Die is nu plotseling in handen van zijn vriendinnetje. Er gebeuren daar hele rare dingen."
Afgelopen maand verloor Van den Boog een rechtszaak die was aangespannen door een investeerder die geld had gestoken in een zusterbedrijf van TEG.
Rik van den Boog en Paul Brinks waren gisteren niet bereikbaar voor commentaar. De advocaat van Brinks liet weten dat hij niets heeft toe te voegen aan de kwestie. Unico Glorie stelt dat hij nooit enige functie heeft vervuld bij de aankoop van het nieuwe kantoorpand van TEG.
© 1996-2009 Uitgeversmaatschappij De Telegraaf B.V., Amsterdam. Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
1. Gratis Blackberries
Subsidie en 6% BTW
Wil jij mij nu live zien?
Single ?
Stedentrip Istanbul
YummY, 18+ X X X
Kim Holland exclusief
Win € 2.500,-
Nieuwe auto kopen?
Holiday on Ice
Afvallen voor € 19,99 p.w. beinshape.nl
Valt je Lijfrente vrij?
Claim hier je domeinnaam nu het nog kan!
Win gratis kaarten voor
Klik hier ! Alles over
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.
