De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
15 °C
Z 3
 
files 4
14 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 21 november
do 05 nov 2009, 09:58 | lees voor

Etta A. wil nog meer kinderen

HAARLEM -  Etta A. uit Beverwijk die tussen april 2000 en november 2005 vier kinderen ter wereld bracht en de pasgeborene telkens om het leven bracht, heeft nog een kinderwens. Dat liet ze gisteren weten voor de rechtbank van Haarlem.

Wel beseft ze dat dit iets is voor de verre toekomst, aldus het Noordhollands Dagblad. .

Ook liet ze weten nog steeds dol te zijn op de vader van de door haar gedode baby's: Jeroen de W., die in hoger beroep werd vrijgesproken van betrokkenheid bij de dood van zijn kinderen.

Gisteren werd in Haarlem gesproken over de tbs-behandeling van de 33-jarige Noord-Hollandse. Die behandeling in de Van der Hoevenkliniek in Utrecht duurt nog minimaal twee jaar. Haar celstraf zit er inmiddels op.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Kerstgroet aan de Ouderen
Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.
Michael Jackson Shirts