De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
5 °C
N 4
 
files 2
6 km.
euro95
diesel
1,559
1,178
 
 

SNELNIEUWS

Donderdag 11 maart
ma 09 nov 2009, 05:30
| lees voor

Motorcrosser gepakt voor strafexpeditie

door Jan Colijn
HARFSEN -  De bekende motorcrosscoryfee Pedro T. (41) en zijn vader Hans zijn opgepakt nadat ze een strafexercitie hadden ondernomen tegen een familielid, die nog financieel bij hen in het krijt zou staan.

Een woordvoerster van justitie in Zutphen bevestigt dat de twee zijn aangehouden omdat ze voor eigen rechter hadden gespeeld.

Pedro T. uit het Gelderse Harfsen, wereldkampioen in 1993 en veelvuldig nationaal kampioen, zou gisteren in het Achterhoekse Zelhem een wedstrijd rijden in de klasse E3. Toen hij daar echter niet aan de start verscheen, gonsde het meteen van de geruchten. De twee zouden naar de woning van hun neef Jurgen zijn gegaan. „Daar hebben ze de deur ingetrapt en de boel kort en klein geslagen.”

Na het incident werden vader en zoon T. vrijdag aangehouden. Gisteren zijn ze na verhoor vrijgelaten.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter