Dat schrijft het AD. Het komt nu voor dat een speler die na ernstig wangedrag door een club wordt geroyeerd, zich later aanmeldt bij een andere club. Dat kan straks niet meer.
Aanleiding vormen vechtpartijen afgelopen zaterdag tijdens een wedstrijd van het 6e elftal van SV Simonshaven tegen het 7e van F.C. Vlotbrug uit Hellevoetssluis. Hierbij werd speler Richard Meijninger van Vlotbrug zwaar mishandeld door de tegenstander na onenigheidje over een vrije trap. De man werd, liggend op de grond, meerdere malen hard in het gezicht geschopt. Het slachtoffer werd met ernstige verwondingen aan het gezicht en een gebroken neus naar het ziekenhuis in Spijkenisse overgebracht.
De politie hield de voetballer van Simonshaven kort daarna aan op het sportcomplex aan de Schuddebeurs. Volgens de club uit Hellevoetssluis was het niet de eerste maal dat het elftal van Simonshaven betrokken is bij incidenten.
Het bestuur van Simonshaven besloot de meppende speler met onmiddellijke ingang levenslang te royeren als lid. De club heeft de KNVB gevraagd de speler ook levenslang te schorsen zodat hij niet bij een andere club kan verder spelen.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Telfort Sim Only
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Nu bij neckermann.com
Autoverzekering
Vakantie Dagdeals
Win en verras iemand
Boek je zomervakantie
Last minute Gambia
Spectaculinair genieten
Nu € 4 korting op
Winterbanden