Een delegatie van de Tweede Kamer wil in het kerstreces een werkbezoek brengen aan Turkije. In dat land is inmiddels commotie ontstaan over de komst van Wilders.
„We kunnen niemand vinden die hem wil ontmoeten”, aldus zügergin. „Niet alleen binnen de Turkse regering en het parlement, maar ook niet in non-gouvernementele organisaties. Zo'n bezoek, waaraan Wilders deelneemt, beschadigt de contacten tussen ons als twee bevriende landen.”
Zügergin kondigde aan dat hij zijn uitlatingen niet voor de camera zal herhalen, want „dat zou betekenen dat wij hem serieus nemen. Dat is wat hij wil. Zijn deelname aan deze delegatie wijst op provocatie. Daarom willen we voorlopig niet in het openbaar hierop reageren.”
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Top 3 Samsung +
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Nu bij neckermann.com
Autoverzekering
Vakantie Dagdeals
Win en verras iemand
Boek je zomervakantie
Last minute Gambia
Wat voor weer
Nu € 4 korting op
Winterbanden