*

Zoeken
  Zoeken met  
22.9 °C
NNO 3
 
files 25
57 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 18 dec 2009, 15:20
|
lees voor

Hond overleeft rit in wielkast

ASSEN -  Een hond beleefde wel heel angstige momenten, toen hij werd geschept door een auto en vervolgens kwam vast te zitten in een wielkast. De automobilist reed door en het arme dier werd honderden meters meegesleurd. Wonderbaarlijk genoeg overleefde de hond zijn avontuur.

Het dier werd op de Linthorst Homanstraat in Assen aangereden door een 23-jarige Assenaar. Het beest kwam hierbij muurvast te zitten in een wielkast van de auto. De eigenaar van de hond, een Sharpei, zag het voor zijn ogen gebeuren en zette de achtervolging in, meldt het Dagblad van het Noorden.

Schrammen

Het dier werd enkele honderden meters meegesleurd, totdat de bestuurder een paal ramde en het beestje eindelijk vrij kon komen. Als wonder boven wonder liep de hond slechts een paar schrammen en kneuzingen op.

Niets gemerkt

De automobilst verklaarde tegenover de politie dat hij niets had gemerkt van de aanrijding, maar bood aan mee te betalen aan de medische kosten. Het arme dier is behandeld door de dierenarts.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting