Volgens de sociaaldemocraten heeft Balkenende te zeer zijn persoonlijke opvatting naar voren gebracht en de visie van het kabinet van ongeveer zeven jaar geleden, toen er politieke steun aan de inval in Irak werd verleend. De PvdA-fractie liet dinsdag in een verklaring weten op zeer korte termijn een nieuwe reactie te verwachten namens het „gehele, huidige kabinet”.
VVD-leider Mark Rutte is het spoor bijster. „Wat een bizarre situatie. Dit geeft een chaotisch beeld. Kennelijk is er geen afstemming binnen het kabinet. Balkenende spreekt kennelijk alleen namens zichzelf.” Rutte sluit zich aan bij PvdA-fractievoorzitter Mariëtte Hamer dat Balkenende met een nieuwe verklaring moet komen.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!