*

Zoeken
  Zoeken met  
24.4 °C
NO 3
 
files 34
50 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 01 feb 2010, 15:43
|
lees voor

Vliegtickets voor Kalma en Heijnen

DEN HAAG -  De jongerentak van de PvdA is verbijsterd over de kamervragen die Paul Kalma en Pierre Heijnen aan staatssecretaris Bijleveld hebben gesteld over het uitstellen van de gemeenteraadsverkiezingen vanwege de kou. "Dit is een mes in de rug voor alle vrijwilligers", aldus voorzitter van de Jonge Socialisten (JS) Mohammed Mohandis.

Mohandis: “Of het nou 10 graden boven of onder 0 is, wij zijn niet zulke koukleumen als Heijnen en Kalma. We zullen ons niet laten demotiveren door deze domme uitspraken”.

Benidorm

De JS ziet wel een rol voor Kalma en Heijnen weggelegd in de campagne. “Kalma en Heijnen mogen wat ons betreft lekker in Benidorm campagne gaan voeren bij Nederlandse vakantiegangers. We hebben de tickets al voor ze klaar liggen, de terugreis is op 4 maart”.

Kou

Heijen en Kalma vroegen maandagochtend aan staatssecretaris Ank Bijleveld (Binnenlandse Zaken) of zij het ook zo te doen heeft met al die vrijwilligers die in de kou campagne moeten voeren.

De twee willen weten wat de voor- en nadelen zijn van het verplaatsen van de raadsverkiezingen die nu steevast begin maart plaatsvinden. Daarnaast zou dan gekeken kunnen worden naar wat het verband is tussen het moment van verkiezingen en de opkomst.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting