Van der Laan stelde vrijdag de Tweede Kamer op de hoogte. Ook voor de oorspronkelijke Nederlanders is hij blij met het resultaat. „Veel oude Nederlanders hoeven zich geen vreemde meer te voelen in eigen land als je met elkaar Nederlands spreekt, bijvoorbeeld als buren op de trap, als ouders op het schoolplein of als collega's op de werkvloer.”
Afgelopen zomer ontstond er onrust door een bericht dat maar 35.000 mensen aan een 'inburgeringstraject' waren begonnen.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!