*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-7 °C
O 2
 
files 4
1 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 
di 09 feb 2010, 07:50 | lees voor

Gewonden bij knokpartij Mayrhofen

Van een onzer verslaggevers
MAYRHOFEN -  Twaalf beschonken Nederlandse wintersporters zijn in het Oostenrijkse Mayrhofen aangevallen en in elkaar geslagen door een groep van zeven Oostenrijkers. De belagers gingen te keer met boksbeugels, messen, stokken en kapotgeslagen flessen.

Het anders zo rustige Mayrhofen Het anders zo rustige Mayrhofen

Een Nederlander ligt ernstig gewond in het ziekenhuis van Schwaz. Bij de vechtpartij raakten nog een landgenoot en twee Oostenrijkers gewond.

De confrontatie ontstond zondagochtend vroeg in een uitgaansgelegenheid. De beveiliging werkte beide partijen de tent uit, maar de ruzie escaleerde op straat. Volgens Oostenrijkse getuigen waren hun landgenoten, een groep mannen van Turkse afkomst, georganiseerd en uit op een knokpartij. Een van de aanvallers sloeg een bierfles stuk op het hoofd van een Nederlander en stak vervolgens toe met de rest van de fles.

De Nederlanders vluchtten uiteindelijk hun hotel in. De Oostenrijkse politie sloot een onbekend aantal ruziemakers in voor verhoor.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!


Logospel De Telegraaf