Bos zei heel tevreden te zijn over de gezamenlijke kabinetsreactie, die volgens Bos recht doet aan het rapport. „We steken niet onder stoelen of banken dat er dingen fout zijn gegaan in het verleden, ook in de richting van de Tweede Kamer.”
Volgens hem was het niet raar dat het kabinet bijna vier weken over de reactie deed, omdat CDA en PvdA het al zeven jaar oneens waren over de Amerikaanse oorlog in Irak. „Het ligt voor sommigen emotioneel”, zei Bos.
Hij stelde ook dat zorgvuldigheid nodig was omdat aan de integriteit van mensen niet onnodig moet worden getwijfeld. Als Davids als jurist zegt dat de informatievoorziening onvolledig was, heeft dat volgens Bos een heel andere lading dan als een politicus dat zegt. „Hier is het explosief”, aldus Bos.
© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Top 3 Samsung +
Hete Huisvrouwen
Erotische webwinkel
Simpel Sim Only Abonnement
Nu bij neckermann.com
Autoverzekering
Vakantie Dagdeals
Win en verras iemand
Boek je zomervakantie
Last minute Gambia
Wat voor weer
Nu € 4 korting op
Winterbanden