*

Zoeken
  Zoeken met  
22.9 °C
NNO 3
 
files 41
38 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 12 feb 2010, 13:39
|
lees voor

Politie verijdelt plofkraak

SCHOONHOVEN -  Met de arrestatie van vijf mannen is in de nacht van donderdag op vrijdag een zogeheten plofkraak van een geldautomaat in het Zuid-Hollandse Schoonhoven voorkomen. Dat heeft de politie vrijdag bekendgemaakt.

Foto: Jos Schuurman

Volgens de politie zijn kort voor de plofkraak twee mannen door een arrestatieteam aangehouden. Een verdachte werd daarbij door een politiehond in zijn been gebeten. Drie anderen gingen er in een auto vandoor. Zij reden in op de achtervolgende politie. Agenten hebben daarna op de vluchters geschoten. Er raakte niemand gewond. De drie verdachten konden uiteindelijk in Linschoten worden opgepakt.

De vijf arrestanten zijn twee Amsterdammers van 22 en 26 jaar, twee Spanjaarden van 25 jaar en een 26-jarige man zonder vaste verblijfplaats.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting