*

Zoeken
  Zoeken met  
22.9 °C
NNO 3
 
files 36
40 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 19 feb 2010, 07:21
|
lees voor

Beatrix in Lech

Van onze parlementaire redactie
DEN HAAG -  Mocht premier Balkenende het ontslag van zijn kabinet willen aanbieden, dan komt hij vooralsnog voor een dichte paleisdeur te staan.

Archieffoto: Koningin Beatrix in Lech. Archieffoto: Koningin Beatrix in Lech. Foto: Rene Oudshoourn

Koningin Beatrix is op dit moment op wintersport in het Oostenrijkse Lech. Ze verblijft daar samen met prins Constantijn, prinses Laurentien en hun kinderen.

Al eerder overkwam het de minister-president dat hij zijn ontslag en dat van zijn ministers wilde aanbieden, maar dat dit niet mogelijk was. Zijn allereerste kabinet, samen met LPF en VVD, was feitelijk al gevallen op 15 oktober 2002. Die dag had de koninklijke familie echter juist prins Claus bijgezet in de Nieuwe Kerk te Delft. Pas een dag later bezocht premier Balkenende toen alsnog de Koningin.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Zonnig weekend

Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.

Uitgebreide weersverwachting