*

Zoeken
  Zoeken met  
16.7 °C
N 2
 
files 25
47 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 28 feb 2010, 15:06
|
lees voor

Honderd mensen demonstreren tegen PVV

ALMERE -  Ongeveer honderd mensen hebben zondagmiddag in Almere, in een zogenoemde Bloemetjesmars, gedemonstreerd tegen de PVV die in die plaats deelneemt aan de gemeenteraadsverkiezingen.

Wilderspersiflage in Almere Wilderspersiflage in Almere Foto: @kanteldenker (twitter)

Circa veertig mensen liepen mee in een bloemetjespyama, slechts weinig mensen sloten zich tijdens de tocht door het centrum van Almere aan.

Het was in Almere koopzondag, daardoor waren er veel mensen in de stad. Er deden zich geen incidenten voor.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Vrij zonnige 1e Pinksterdag

Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.

Uitgebreide weersverwachting