Een zegsman stelt dat het ministerie van LNV niet alleen via brochures en internet de aandacht vestigt op de beleidsterreinen van het dit jaar 75 jaar bestaande LNV, maar dat dit via ook originele manieren als een glossy kan. LNV verwacht dat zo'n 2 miljoen mensen het blad onder ogen krijgen en zo worden geïnformeerd over bijvoorbeeld het belang van buiten spelen en gezonde voeding.
De SP is kritisch. Tweede Kamerlid Krista van Velzen vraagt zich af waarom de belastingbetaler moet opdraaien voor de kosten van deze uitgave die volgens haar heel goed zou passen in de CDA-campagne.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!