*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 15
13 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 
wo 10 mrt 2010, 19:40 | lees voor

Man dreigde met huurmoordenaar

ZIERIKZEE -  De man die zaterdag in Zierikzee twee van zijn drie kinderen en daarna zichzelf doodschoot, heeft vanuit de gevangenis zijn gezin gedreigd het te laten vermoorden door een huurmoordenaar. Dat blijkt uit vertrouwelijke informatie van de politie Zeeland.

Burgemeester Gerard Rabelink van Schouwen-Duiveland. Burgemeester Gerard Rabelink van Schouwen-Duiveland. Foto: ANP

Burgemeester Gerard Rabelink citeerde deze informatie in zijn waarschuwing van 27 januari aan het Openbaar Ministerie (OM). Woensdag maakte hij de waarschuwing openbaar. De verdachte heeft vanuit de gevangenis zijn gezin meerdere malen telefonisch bedreigd. De burgemeester waarschuwde het OM dat het gezin gevaar liep zodra de man weer op vrije voeten zou komen of als hij iemand zou hebben ingehuurd.

De overheid heeft het gezin, dat momenteel onder bewaking staat, verschillende vormen van opvang aangeboden. Het gezin wilde dat niet, maar probeerde zelf elders in het land een woning te krijgen. Daarnaast vroeg het gezin aan de overheid om te helpen met emigratie naar Australië.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!


Logospel De Telegraaf