*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-4 °C
O 3
 
files 169
231 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 
do 11 mrt 2010, 20:14 | lees voor

Jan des Bouvrie wil geen schadeclaim

van onze redactie
AMSTERDAM -  Jan des Bouvrie zal geen schadeclaim eisen na zijn arrestatie eerder deze week.

Jan des Bouvrie tijdens de persconferentie in Naarden. Jan des Bouvrie tijdens de persconferentie in Naarden. Foto: ANP
Jan des Bouvrie  laat donderdag een tekening van zijn cel zien aan journalisten tijdens een persconferentie in het Arsneaal . Jan des Bouvrie laat donderdag een tekening van zijn cel zien aan journalisten tijdens een persconferentie in het Arsneaal . Foto: ANP

Dit heeft de interieurontwerper gezegd in Shownieuws. "De afgelopen twee dagen voelden als een slechte film. Ik kreeg niet eens tijd om mijn tanden te poetsen. Twee grote beren van kerels volgden me overal door het huis. Bang dat ik zou vluchten."

Ook op het politiebureau was men in de eerste instantie onvriendelijk. "Ze vertelden me dat ik geen speciale behandeling hoefde te verwachten. Ik zei dat ik dat helemaal niet wilde. Later kwam dezelfde mevrouw een handtekening vragen en zei ze dat ik best wel aardig was."

Jan voelt zich onheus bejegend door de FIOD/ECD en het OM, maar zal geen schadeclaim eisen. "Ik wil gewoon lekker doorgaan met werken en niet met negatieve dingen bezig zijn."


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!


Logospel De Telegraaf