De vrouw wist in de nacht van zaterdag 20 op zondag 21 februari te onsnappen uit de gevangenis van Breda door met een lepel een tunnel vanuit de vrouwenvleugel te graven. Ze kwam daarna letterlijk uit de stoep tevoorschijn.
Volgens justitie heeft Hulda Kiel waarschijnlijk hulp gehad van een bekende die haar met een auto stond op te wachten. De vrouw uit Boxtel moet nog 21 maanden zitten voor poging tot doodslag op haar schoonzus in Limbricht (Limburg) in 2006. De vrouw, die bekend staat als een 'spontane, pittige dame', heeft haar betrokkenheid bij de steekpartij altijd ontkend. Ze werd tot acht jaar celstraf veroordeeld. „Het is kennelijk een doorzetter. Dat is een goede eigenschap. Ik gun haar een lang en vrij leven”, zei haar raadsman eerder.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!