De eerste resultaten van januari en februari zijn volgens het Korps landelijke politiediensten een doorslaggevend succes. Veel horken werden in deze periode op de A1 tussen Amsterdam en Hoevelaken op de bon geslingerd. De politie schreef 895 bekeuringen uit.
Met stip bovenaan staat het vasthouden van de mobiele telefoon (23,2 procent). Bij Naarden werden meer dan honderd automobilisten opgeschreven, die de afrit gebruikten om een stuk file te ontwijken (15,8 procent).
In 14 procent van de gevallen betrof het een snelheidsovertreder en in 12 procent het niet dragen van de autogordel.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 25 mei 2012 - Vandaag is de lucht te droog voor buien en ook stapelwolken kunnen niet ontstaan. In het binnenland wordt het ongeveer 25 graden. Daarbij staat een vrij stevige wind uit het (noord)oosten. Ook het weekend staat in het teken van veel zon.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!