De chauffeurs klagen over rugpijn en willen dat de gemeente Almere groot onderhoud aan wegen en busbanen gaat doen. „De handtekeningenactie is een initiatief op persoonlijke titel van één chauffeur. Het probleem is bekend bij ons en we zijn in goed overleg met de gemeente. Almere is al gestart met een meerjarenonderhoudsprogramma”, reageerde Connexxion.
Volgens Connexxion worden de busbanen in Almere zeer intensief gebruikt mede door het succes van de stadsdienst. „Er rijden veel bussen die elk op zich ook weer veel kilometers maken. Daardoor worden onze voertuigen ook bovenmatig belast en hebben we de onderhoudsschema's moeten aanpassen”. De dienstregeling laat toe dat er op slechte plekken rustig gereden kan worden.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!