De eigenaar van de dieren kon negen koeien terugdrijven naar zijn weiland, maar een dier bleek koppig. De koe nam de benen naar een woonwijk en zorgde daar voor veel bekijks.
Een dierenarts kon het dier in eerste instantie met een verdovingsgeweer tijdelijk uitschakelen, maar omdat de koe hierdoor niet meer in de aanhanger was te krijgen, moest de verdoving met een ander spuitje weer ongedaan worden gemaakt. Toen het dier weer bij kennis was, rende hij opnieuw de wijk in.
De politie, die de situatie 'veel te gevaarlijk' vond, heeft het beest daarop uit voorzorg doodgeschoten.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!