*

Zoeken
  Zoeken met  
16.7 °C
N 2
 
files 18
26 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 13 jul 2010, 11:31
|
lees voor

Balkenende: Revanche wacht

DEN HAAG -  „Laat ons alsjeblieft niet nog eens 32 jaar wachten op een finale om de wereldbeker. Revanche wacht”, zei demissionair minister-president Jan Peter Balkenende dinsdag in zijn toespraak tot het Nederlands elftal. De spelers van Oranje werden ontvangen in het Catshuis in Den Haag.

Foto: AFP
„Alles wat oranje is en van Oranje houdt, is teneergeslagen. Begrijpelijk. Maar ik hoop oprecht dat die teleurstelling snel plaatsmaakt voor trots”, sprak Balkenende. Hij vond de afgelopen vier voetbalweken geweldig. „Ik hoop dat jullie zijn voorbereid op gekte. Totale oranjegekte. Want dat is waar jullie Nederland mee hebben aangestoken. Vandaag laat Nederland zien dat we trots zijn op Oranje.”
Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Vrij zonnige 1e Pinksterdag

Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.

Uitgebreide weersverwachting