Volgens Pechtold hebben de informateurs Jacques Wallage en Uri Rosenthal bij de partijen de vraag neergelegd of paars-plus er spoedig kon komen. „Hierop hebben de PvdA en VVD ontkennend gereageerd, terwijl wij en GroenLinks nog wel ruimte zagen”, aldus Pechtold. Deze combinatie was de eerste keus voor D66, benadrukte hij.
Volgens de leider van D66 hebben werkgroepen „op tal van gebieden“ gewerkt. „Het was moeilijk, maar ik had het gevoel dat dit te overbruggen was”, aldus Pechtold. Hij wees erop dat het geen loze woorden zijn dat er twee werkdagen heel hard en constructief is gewerkt en dat iedereen tot het uiterste heeft gezocht om een vlucht naar voren te maken.
Pechtold had de indruk dat ook VVD-leider Rutte voor deze coalitie ging.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!