*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-5 °C
O 3
 
files 2
0 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 
do 22 jul 2010, 21:17 | lees voor

Pelikaan Blauwerick in Den Oever gepakt

DEN OEVER -  De ontsnapte pelikaan Blauwerick is donderdag in Den Oever door een boer gevangen. Samen met twee andere pelikanen was Blauwerick afgelopen weekeinde uit dierentuin Beekse Bergen in Hilvarenbeek ontsnapt. Dat zei een woordvoerder van de dierentuin onderdagavond.

Foto: Mike Muller
Foto: Mike Muller

Blauwerick zat donderdagmiddag langs de weg in de buurt van Den Oever. Omdat voorbijgangers hem wilden fotograferen, heeft de politie de vogel een beetje 'opgejut'. Uiteindelijk is Blauwerick in een schuur bij een boerderij terechtgekomen. Een boer heeft hem daar gevangen. Medewerkers van Beekse Bergen halen Blauwerick donderdagavond nog op.

Van de drie verdwenen pelikanen is nu alleen nog Groenerick zoek. Het beest is inmiddels in Antwerpen gespot. Roderick keerde zondag uit zichzelf al terug naar de dierentuin.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!


Logospel De Telegraaf