*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 12
7 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 01 sep 2010, 15:45
|
lees voor

Moeder dode baby verdacht van moord

MAASTRICHT -  De 41-jarige vrouw uit Geleen die vrijdag werd aangehouden wegens mogelijke betrokkenheid bij de dood van haar baby zit nog zeker twee weken vast. De rechter-commissaris in Maastricht heeft dat woensdag besloten, zo meldde het Openbaar Ministerie. Justitie verdenkt haar van moord dan wel doodslag, zei een woordvoerder desgevraagd.

Foto: Annemiek Mommers

Dinsdag werd bekend dat het babylijkje was gevonden in de schuur bij het huis van de vrouw in Geleen. In de woning, tuin en schuur heeft de technische recherche dinsdag nog onderzoek verricht.

Het OM heeft nog niet willen toelichten hoe het kind precies om het leven is gekomen, wanneer het is geboren en hoe lang het ontzielde lichaam in de schuur heeft gelegen. Later op woensdag komt justitie nog met een verklaring.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

Vrij zonnige 1e Pinksterdag

Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.

Uitgebreide weersverwachting