*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-5 °C
NO 4
 
files 2
0 km.
euro95
diesel
1,768
1,474
 
 
vr 03 sep 2010, 19:12 | lees voor

Rutte wil regeerakkoord schrijven

DEN HAAG -  VVD-leider Mark Rutte zegt dat hij, na het stuklopen van de onderhandelingen voor een rechts kabinet, beschikbaar is om „een proeve van een regeerakkoord“ te gaan schrijven.

Foto: ANP
Foto: ANP

Andere partijen zouden zich daarbij aan kunnen sluiten. Rutte sluit daarvoor niemand uit, ook de PVV niet, die nu een eind maakt aan de onderhandelingen. Hij noemde het „heel erg jammer” dat een rechts kabinet niet tot stand komt. „Rechts Nederland zou de vingers aflikken bij wat er op papier stond.”

Rutte had nog wel voldoende vertrouwen in voldoende stabiliteit, zo liet hij vrijdag weten. Volgens de VVD-leider had "rechts Nederland zijn vingers af kunnen likken bij het regeerakkoord dat klaar lag". Hij is dan ook erg teleurgesteld dat de onderhandelingen zijn gestapt.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!


Logospel De Telegraaf