*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 9
8 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 07 sep 2010, 08:53
|
lees voor

Frits Wester redt leven via Twitter

AMSTERDAM -  Frits Wester blijkt hoogstpersoonlijk een grote rol te hebben gespeeld bij het voorkomen van zelfmoord van een man uit Wanrooij.

Foto: AB BLAUW

De parlementair verslaggever van RTL was zondag één van de Twitter-gebruikers die een opmerkelijke tweet van de man lazen. "T is mooi geweest, verkeerde beslissingen, pijn verdriet. Heb het wel gezien. Gaat jullie goed, tweeps. Ga voor de laatste keer mijn bed zoeken", stuurde de man de wereld in.

Wester vroeg de man via Twitter meteen om zijn telefoonnummer en kreeg die ook nog. De verslaggever belde de man vervolgens op en hield hem aan de praat totdat de gealarmeerde hulpdiensten waren gearriveerd. "Het zag er ernstig uit", zei Wester in Shownieuws.

Ook andere Twitter-gebruikers belden de politie toen ze de tweet van de man lazen. Hij liet een dag later via Twitter weten dat het weer beter met hem gaat.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Vrij zonnige 1e Pinksterdag

Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.

Uitgebreide weersverwachting