*

Zoeken
  Zoeken met  
14.7 °C
N 2
 
files 10
10 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 07 sep 2010, 12:49
|
lees voor

Rouvoet: niet meer over rechts

DEN HAAG -  ChristenUnie-leider André Rouvoet vindt het „een buitengewoon slechte gedachte” als CDA, VVD en PVV weer gaan praten over een kabinet. „Dat is precies het type wispelturigheid waar ik beducht voor was.”

Foto: Dijkstra BV

Dat stelde Rouvoet dinsdag na zijn bezoek aan de koningin. PVV-leider Geert Wilders zei vrijdag niet meer te willen praten over een minderheidskabinet van CDA en VVD, dat zijn partij dan gaat gedogen. Dinsdag gaf Wilders te kennen toch weer verder te willen praten nu CDA-dissident Ab Klink uit de Tweede Kamer is gestapt.

Als Rouvoet in de schoenen van het CDA stond, zou hij niet ingaan op de uitnodiging van Wilders. Volgens de ChristenUnie-voorman is dat een kwestie van zelfrespect.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen

Vrij zonnige 1e Pinksterdag

Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.

Uitgebreide weersverwachting