De demonstratie vindt plaats op de hoek van de straat waar het centrum met gebedsruimte moet komen, vlakbij Ground Zero waar terreuraanslagen precies negen jaar geleden het World Trade Center verwoestten.
Enkele honderden demonstranten hebben zich verzameld. Sommigen hebben Amerikaanse vlaggen en spandoeken bij. Een enkeling heeft een tekst bij zich ter ondersteuning van Wilders. Hij speecht naar verwachting tegen 22.00 Nederlandse tijd.
Er is veel politie op de been om de boel in de gaten te houden. De straat waar het islamitisch centrum met gebedsruimte moet komen (Park Place), is afgesloten met hekken.
De keuze voor de locatie van het islamitisch centrum is tegenstanders een doorn in het oog. Ze vinden het een belediging voor de slachtoffers van de aanslagen dat het centrum zo dicht bij de rampplek moet komen.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Zeist, 27 mei 2012 - In het binnenland zijn stapelwolken aanwezig en zeer lokaal ontstaan buien met kans op onweer. In de loop van de avond verdwijnt de kans op buien en ook vannacht is het droog. Morgen iets meer bewolking, maar ook zeker ruimte voor de zon. Later in de week gevoelig kouder en meer kans op regen.
Uitgebreide weersverwachting
Sim Only € 0 | KPN
Relatie.nl Dating
Vakantie Dagdeals
Hete Huisvrouwen
EK '12 arrangementen
Erotische webwinkel
Ik vis pas als
Summersale Knaller!